www.cvonline.hu

Asztalos - Debrecen

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.

A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Debrecenbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Asztalos

Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

 Feladataid:

  • Szerelés, kiállítás folyamatos gondozása
  • Áruházi karbantartás
  • Helyszíni felmérés (konyha)
  • Reklamációk felvétele

Amit elvárunk:

  • Asztalos tapasztalat min. 2 év
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés
  • Önállóság, rugalmasság, dinamikus személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Érvényes jogosítvány („B”)

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Debrecen - ASZTALOS”)

 Köszönjük érdeklődésedet!

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen