www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1027510
lejárt
Tech People FEJLÉC

Az intézményi bútorozás piacvezető gyártó és forgalmazó cége asztalos üzemébe keres kollgát az alábbi pozícióra:
ASZTALOS - BETANÍTOTT MUNKÁS (szállást biztosítunk)

Feladatok:
  • Szekrények, asztalok, egyéb asztalosipari termékek összeszerelése, helyszíni beszerelése
  • Bútrolapok megfelelő méretre történő vágása, szerelés előtti előkészítése
  • Kiírt termelési feladatok pontos végrehajtása
  • Egyedi gyártmányok gyártása

Elvárások:
  • Asztalos vénával rendelkező
  • Agilis, nagy teherbírású
  • Pályakezdő is lehet

Előnyt jelent: faipari bútorok gyártásában szerzett tapasztalat

Munkavégézs helye:Zsámbék

Az egész ország területéről várjuk a jelentkezőket, szállást a cég saját költségén biztosít a dolgozónak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest