Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Asztalos (Ausztria, Tirol) Hozzáadva: 2016.09.30.



Osztrák partnercégünk részére keresünk munkatársat nyílászárók gyártására.
Feladatok:
  • Nyílászárók, Ajtók, ablakok gyártársa, helyszíni beszerelése

Elvárások:
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Asztalos végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 1600-1800 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Nyelv:
  • Német

Jelentkezés módja:
  • Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:
Egyéb hasonló állások Önnek
Szakképzett nővér, ápolói munka - Svájc

EUWORK Kft.

 Svájci idősotthonokba, kórházakba, rehabilitác...


Vízlágyító rendszer karbantartó Angliában

EUWORK Kft.

Vízlágyító rendszer karbantartására keresünk mu...


Pincér és szakács - Ausztria

EUWORK Kft.

Ausztriai síparadicsomban és üdülőfaluban talál...