Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Asztalos, ács, bútorasztalos

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

szakembereket keresünk Dél-Hollandiába

Akár a klasszikus, akár a modern munkahelyeket kedveled, holland faipari partnercégeink között mindkettőt megtalálod. Változatos projektekben próbálhatod ki magad a padlótól a tetőig.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • van már faipari tapasztalatod
  • jól beszélsz angolul
  • szeretsz gyorsan és hatékonyan dolgozni
  • eligazodsz a műszaki rajzokon

Munkakör:
Széleskörű faipari munkalehetőségeket kínálunk, a tetőfedéstől a szigetelési munkálatokon át a parkettakészítésig, burkolásig.

Amit kínálunk:

  • Bérezés: 10-13 €/óra között
  • Vakációpénz (a bruttó bér 8%-a)
  • Hivatalos munkaszerződés
  • Hollandiai tartózkodás alatt magyarul beszélő koordinátorunk nyújt segítséget
  • Friendship-bónusz, egy heti szállás-jóváírással

Egyedülálló, teljeskörű asszisztenciát biztosítunk:

tájékoztatás – kiutazás – szállás –
ingyenes munkába járás – egészségügyi biztosítás
személyre szabott aftercare

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!
Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal az alábbi e-mail címen vagy a +36-70-882-9048-as telefonszámon!

Helyek Külföld
Hollandia
Kategória Gyártás / Termelés > Bútoripari szakmunkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol