www.cvonline.hu

ASZTALOS (6218)

  • A hirdetés 1274 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Asztalos

Feladatok:
•a napi munka koordinálása
•feladatok kiosztása a beosztottaknak
•felmerülő gyártási problémák megoldása
•tevékeny közreműködés a gyártási folyamatokban (alapanyagok előkészítése, forgácsolási munkák, felület előkészítési munkák, felületkezelés, üvegezés)
•beszerelés a Megrendelő által kijelölt helyszínen

Elvárások:
•asztalos vagy faipari technikus vagy ezzel egyenértékű végzettség
•minimum 5 éves szakmai tapasztalat
•„B” kategóriás jogosítvány

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Esztergom, illetve beszereléskor és egyéb helyszíni munkákon, az ügyvezető által kijelölt helyszínen ahová az eljutást a cég biztosítja

Jelentkezni:a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet. Érdeklődni hétköznapokon 12 órától 16 óráig lehet a 36 33 501 435-ös telefonszámon. Jelentkezési határidő: 2014.04.18.