www.cvonline.hu

Aszfaltkeverő- és Rakodógép Kezelő

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez STRABAG Általános Építő Kft. tatai aszfaltkeverő üzemébe

(Job-ID: HU-2016-018193)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • aszfaltkeverő gép teljes üzemeltetése,
  • karbantartási feladatok elvégzése,
  • javítási munkálatokban való részvétel,
  • rakodógép kezelése.

Elvárások:

  • nehézgép-kezelői jogosítvány,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel),
  • problémamegoldó képesség,
  • felelősségtudat,
  • szervező képesség.

Előny:

  • villanyszerelő és/vagy lakatos végzettség,
  • szakmai tapasztalat.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat:

STRABAG Általános Építő Kft.
Főrhész Gábor
Tel.: +36 30 677 03 77
Link megjelenítése" target="_blank"> Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő