www.cvonline.hu

Aszeptikus töltő operátor

  • Az álláshirdetés frissítve 11 napja

Gödöllői telephely

3 és folyamatos műszakos munkarend

Feladatok:

  • Töltési folyamatok támogatása, előkészítése
  • Aszeptikus területen való munkavégzés
  • Töltőgépek kezelése steril térben (szalagszedés), selejt bontása
  • Aszeptikus területek takarításában való részvétel
  • Letöltött termékek átnézése
  • GMP előírások betartása
  • Gyártási dokumentáció pontos vezetése

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Csapatszellem
  • Előírások betartása

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • 1-2 éves, gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
  • Ingyenes vállalati buszjárat Gödöllő és vonzáskörzetéből

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen!

www.job.teva.hu
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
www.teva.hu

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő