www.cvonline.hu

Asszisztens/Recepciós

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 1022708

Pozíció leírása / Job description

Kommunikatív vagy, dinamikus és jól beszélsz angolul? Jó a szervezőképességed és fontos számodra, hogy változatos, sokszínű munkád legyen?
Szívesen dolgoznál egy fiatalos csapatban?

Ha igen, lehet, hogy pont téged keresünk!

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

Dinamikusan növekvő cégünk csapatába keressük új kollégánkat Asszisztens/Recepciós munkakörbe.

Feladatok:

- Beérkező telefonhívások kezelése magyar és angol nyelven
- Ügyfelek, interjúalanyok fogadása
- Postázás és egyéb adminisztratív feladatok
- Kapcsolattartás beszállítóinkkal, megrendelések kezelése
- Adatbeviteli feladatok számítógépes rendszerünkbe
- A vezetők teljes körű támogatása meghatározott feladatokban
- Belső és külső rendezvények szervezésében segítségnyújtás és részvétel
- Kapcsolattartás az iroda bérbeadójával és karbantartóival, a szükséges munkák megrendelése és kivitelezés felügyelete
- Marketing feladatok támogatása (állásbörzék és rendezvények szervezésének, ajánlatkérések, rendelések lebonyolítása - marketing anyagok elkészítésének támogatása)
- Céges kiküldetések esetén utazások szervezése
- Riportok készítése, meetingek szervezése

Elvárások:

- Minimum erős, középfokú, aktív angol nyelvismeret
- Hasonló jellegű pozícióban szerzett tapasztalat
- Kommunikatív, dinamikus, problémamegoldó személyiség
- Előny: B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a