www.cvonline.hu

Asszisztensi munka rész munkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 801440
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk asszisztensi munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • Projekt adminisztráció
  • Emlékeztetők készítése
  • Dokumentumok egységesítése, szerkesztése
  • Kapcsolattartás és kommunikáció belső és külső partnerekkel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precíz, megbízható
  • Számítógép felhasználói ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Jó kommunikáció, határozott fellépés

Munkaidő:

Lehetőség szerint az alábbi időpontokban:  Hétfőn, kedden: 13-17.00-ig,   Szerdán 9:00-17:00.     Péntek : 13.00-17.00

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 690 Ft/ óra
  • kiegészítő jegy térítése

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!