www.cvonline.hu

Asszisztens/adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1173779

Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként magyarországi munkavégzésre keres tapasztalt megváltozott munkaképességű munkatársat a következő feltételekkel
Feladatok:

  • HR, Üzletfejlesztés és Management munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Érvényes orvosi szakvélemény és határozat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria juttatások
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Változatos munkakör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezését a megadott e-mail címen várjuk!