www.cvonline.hu

Asszisztens/adminisztátor

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Feladatok:

  • nemzetközi és belföldi kiszállítások tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
  • meglévő ügyfelek menedzselése
  • aktív kommunikáció ügyfelekkel
  • árajánlatok kezelése
  • gyártással és szállítással kapcsolatos listák kiértékelések készítése
  • kapcsolattartás a termeléssel, szállítással, a gyártástervezéssel
  • alapanyag raktárban az anyagok rendszerbe történő bevezetése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szinten Microsoft Office, Word kezelése
  • fuvarozással kapcsolatos végzettség előny
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • vonatkozó szabályok ismerete
  • precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Fényképpel ellátott önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A tárgy rovatban kérnénk feltüntetni: asszisztens/adminisztátor.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol