www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Budapesti székhelyű, gasztronómiai területen dolgozó,  élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cég keres munkatársat

asszisztens

 pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szakmai vezetők munkájának napi szintű támogatása
  • Nyilvántartások kezelése
  • Prezentációk, jegyzetek készítése
  • Ügyiratkezelés, szerződések előkészítése
  • Kimutatások elkészítése
  • Adatrögzítés, adatbázis kezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rugalmasság, önállóság
  • Precizitás
  • Probléma felismerő és megoldó készség
  • MS Office alkalmazások alapos ismerete
  • Minimum 1-2 éves asszisztensi tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség

 Előny:

  • Értékesítési területről, gasztronómiai piacról származó tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, részvétel egy dinamikusan fejlődő csapat sikereiben
  • Kreatív munkakör, összetett feladatokkal
  • Változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • Fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony

Jelentkezését - fizetési igény megjelölése mellet - fényképes önéletrajzzal várjuk!

Elvárás

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő