www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Az Everling Kft., jelentős szakmai sikereket elért, jó hírű, megbízható budapesti középvállalkozás, több mint 2 milliárd forint árbevétellel

Asszisztens

munkatársat keres budapesti építkezésére adminisztrációs feladatok ellátásához.

Feladatok:

  • építési napló vezetése
  • vállalatirányítási rendszerben munkatársi jelenlétek dokumentálása
  • napi pénzigénnyel kapcsolatos tennivalók elvégzése
  • egyéb, a kivitelezési munkához szükséges adminisztratív tennivalók, ügyek intézése

Elvárások:

  • adminisztrációs munkában végzett 1-2 éves tapasztalat
  • önálló, felelősség teljes munkavégzés képessége

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelem igényének, valamint a pozíció nevének megjelölésével a lenti  e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő