www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező cég, hosszú távra

asszisztenst

keres!

Cégünk hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglakozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás.

A cég ügyvezetőjének keresünk vezetői asszisztenst.

Végzettség:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség: bsc vagy msc diploma előnyt jelent, amely lehet jogi, közgazdasági, környezetmérnöki vagy bölcsész is stb.

A cég tevékenysége szerteágazó, átfedi különböző területek specialitásait, amelyek részben megtanulhatóak, ezért a speciális felsőfokú végzettség nem mérvadó!

Elvárások:

  • minimum 3 év tapasztalat KKV szektornál vagy multinál a végzettséghez kötődő területen
  • talpraesett, határozott személyiség
  • jó kommunikációs képesség, kapcsolatteremtő készség, rugalmasság, tanulékonyság
  • jó szervezőkészség, terhelhetőség

Feladatok:

  • az ügyvezető munkájának segítése, napi rutinfeladatok elvégzése
  • tárgyalási időpontok, programok egyeztetése
  • tárgyalásokon elhangzott feladatok számontartása
  • kapcsolattartás a cég üzleti partnereivel
  • megbeszéléseken való részvétel, külföldi vendégek fogadása esetenként fordítás
  • részvétel a döntés előkészítő folyamatokban: döntést előkészítő anyagok beszerzése, azok áttanulmányozása, majd a döntések végrehajtásának ellenőrzése

Előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2015. november 1. (illetve azonnal)

Amit kínálunk: versenyképes fizetés, szakmai fejlődési lehetőségek!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő