www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Nemzetközi gyártópartnerünk megbízásából keresünk

Asszisztens

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Különböző asszisztensi teendők ellátása;
  • Adott részleg adminisztratív támogatása;
  • Társosztályok munkájának segítése;
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok teljesítése.

Elvárások:

  • Aktív, folyékony angol nyelvismeret;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Jó szervezőkészség;
  • Erős problémamegoldó képesség;
  • Rendszerszemlélet.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012