www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 638 napja lejárt

Győri könyvelőirodába
asszisztens
munkatársat keresünk

Információk a cégről: Társaságunk 12 éve foglalkozik különböző tevékenységi körökben működő gazdasági társaságok teljes körű könyvelésével, bérszámfejtésével és adótanácsadással, valamint nemzetközi adótervezéssel. Ügyfeleinkkel hosszú távú együttműködésünket annak köszönhetjük, hogy magas minőségben szolgáltatunk a megbízóik igényeit maximálisan szem előtt tartva.

Feladatok:

  • ügyvezető munkájának segítése
  • szerződések elkészítése
  • számlák kiállítása, nyilvántartása
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • beérkező iratok kezelése, iktatása
  • levelezés, postai ügyintézés
  • általános asszisztensi teendők

Elvárások:

  • precíz, termelékeny munkavégzés
  • jó elemző és problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok)
  • érvényes B-kategóriás vezetői engedély
  • igényes megjelenés

Előnyt jelenthet:

  • aktív angol és német nyelvtudás
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Betanítás és vezetői támogatás
  • Barátságos, családias légkör
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Ügyfélközpontúság
  • Etikus cég

Cégünk stabil hátteret, szakmai fejlődési lehetőséget és jó munkakörülményeket biztosít!

Fényképes jelentkezését bérigénye megjelölésével, 2015.08.31-ig az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő