www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Az OTP Faktoring Zrt. Belföldi Követeléskezelési Igazgatósága új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ASSZISZTENS

Általános feladatok:

  • Részt vesz az Igazgatóság belső folyamatainak kialakításában, felelős a meghatározott folyamat betartatásáért.
  • Felelős az Igazgatóságon felmerülő adminisztratív feladatok határidőre történő ellátásáért.
  • Törekszik az Igazgatóságon belüli minél szélesebb körű információáramlásra, valamint a szervezet valamennyi Igazgatóságával való hatékony együttműködésre.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • 3-5 éves irodavezetői vagy asszisztensi munkakörben szerzett gyakorlat
  • Banki/követeléskezelési területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Az ideális jelölt:

  • Precíz, jó átlátó képességű
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Dinamikus, gyors gondolkodású
  • Vidám hozzáállású, csapatjátékos

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol