www.cvonline.hu

Asszisztens

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 949735
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Asszisztens pozícióba munkatársat, magyarországi telephelyére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bejövő számlák iktatása,
  • Számlák postázása,
  • Bejövő hívások felvitele,
  • Külsős partnerek fogadása,
  • Üzletkötők heti, havi partnerlátogatások ellenőrzése,
  • Adatok hozzáadása,
  • Munkaidő nyilvántartás ellenőrzése,
  • Kézi adatok bevitele,
  • Egyéb adminisztratív teendők,

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, motiváltság
  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Közös kijutás Budapest belvárosából céges autóval biztosított
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével  a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.