www.cvonline.hu

Asszisztens

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 948046
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk számára keresünk szervíz asszisztens pozícióba munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A hibabejelentések fogadása és lebonyolításának kezelése
  • A karbantartási profilok új vagy módosított szerződéseknek megfelelő megadása
  • A karbantartási és javítási munkalapok elkészítése és karbantartók részére történő szétosztása
  • A karbantartók által leadott munkalapok minőségének ellenőrzése, javítása és a különböző rendszerekben történő összehangolása és ezek a pénzügyre való előkészítése
  • Annak ellenőrzése, hogy a karbantartók a beosztásuk szerinti feladataikat pontosan és határidőn belül ellátják
  • A karbantartók egyenletes terhelésének biztosítása
  • A karbantartás-vezető támogatása a rá háruló adminisztratív terhek során
  • Az e-mailes ügyfélértesítők/figyelmeztetések követéséért, javításáért, szükség esetén újraküldéséért
  • Felel a karbantartók óra nyilvántartási adatainak rendszerbe rögzítéséért
  • A felügyeleti és Éves fővizsgálatok megrendelése, kiosztása és a jegyzőkönyvek adminisztratív feldolgozása
  • Partnerek adatainak táblázatszerű karbantartása
  • GSM alapú vészrendszerek rendelése, meglévők listájának rendbetartása
  • Szerviz adatbázisok karbantartása
  • A minőségirányítási rendszer által számára kijelölt feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Erős Excel tudás
  • Angol nyelvtudás min. kommunikációs szinten
  • Ügyes, talpraesett személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Kérjük, egyszerűsített regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon töltse fel önéletrajzát.