www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Asszisztens

Élelmiszer forgalmazásával foglalkozó cég nádudvari munkavégzéssel keres tárgyalási szinten tudó angol nyelvtudással rendelkező, agilis munkatársat teljes munkaidős állás betöltésére.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • jó szervezőkészség
  • pontos, precíz igényes munkavégzés
  • Office programok magas szintű ismerete

Feladatok:

  • beérkező ügyfelek, partnerek fogadása
  • telefonhívások, bejövő e-mailek kezelése
  • irodai adminisztráció, dokumentumok, nyilvántartások naprakész vezetése
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás

Amit kínálni tudunk:

  • stabil munkahely
  • jó csapatszellem
  • bejelentett állás
  • bér megegyezés szerint

Előny:

  • Az angol mellett a szlovák, lengyel nyelv ismerete

Jelentkezést írásban az alábbi e-mail címre várjuk fényképes önéletrajz csatolásával.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő