www.cvonline.hu

Asszisztens

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 937159
lejárt

 Asszisztens

Country:    Hungary (+36) • Budapest

Description of position:    Kapcsolattartás a magyar és amerikai cég között, valamint folyamatos kommunikáció a külföldi üzemekkel, projektkoordináció

Duties:    Feladatok:

• A magyar és az amerikai cég közti részbeni kapcsolattartás, operatív kérdésekben

• az angliai, svájci és olaszországi üzemekkel, technológiai fejlesztési központokkal való folyamatos kommunikáció biztosításának elősegítése és koordinálása napi szinten, tulajdonosi illetve ügyvezetői kontroll alatt

Requirements, skills:    Elvárások:

• Fizikus, kémikus, környezetvédelmi mérnöki, esetlegesen gépészmérnöki végzettség előny, de nem feltétel

• felsőfokú szintű angol nyelvtudás, (német és/vagy olasz nyelvtudás külön előny)

• ambiciózus, dinamikus személyiség

• jó kommunikációs készség

• nagyfokú munkabírás

• elhivatottság a környezetvédelem iránt

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Known languages:    Felsőfokú szintű angol nyelvtudás,német és/vagy olasz nyelvtudás külön előny

Short company info:    Megbízónk egy kis létszámú, magyar tulajdonú, egy éve alakult startup vállalkozás, amely egy 2007-ben magántőkével létrehozott, megújuló energiával és azokhoz kapcsolódó technológiákkal foglalkozó amerikai vállalat kizárólagos képviselete közép-kelet európában.

Az amerikai vállalat, mint befektetési alap, egyedülálló tudással, kiterjedt kapcsolatokkal és megalapozott hírnévvel rendelkezik a megújuló energia és hulladék kezelési szektorban.

Befektetései hat fő kategóriát érintenek: vízenergia, szélenergia, napenergia, biomassza, CO2 leválasztás, és a megújuló energiákkal kapcsolatos technológiák alkalmazása.

A technológia és platformjai, úgy az ipari, mind pedig az összes veszélyes, és kommunális hulladékot úgy tudja kezelni, és belőle részben energiát is termelni, hogy közben a kibocsájtott széndioxid terhelés a környezetre, elhanyagolható mértékű!

Ezt a szilárd, folyékony vagy gáznemű hulladékok szennyezés-mentes ártalmatlanítására kifejlesztett tiszta technológiát az egész világon szabadalom védi.

A munkavégzés helye a XIII. kerületben található.

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.