www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Kanadai-magyar, kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalat asszisztenst keres

Elvárás:
Számítógépes ismeretek (word, excel),
Legalább középfokú angol nyelvtudás,
Irodai területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
Önállóság,
Kiváló szervezőkészség.

Előny:
Rugalmasság,
Külföldiekkel való kapcsolattartásban, ügyintézésben való tapasztalat,
Műszaki (villamosság, gépészet) ismeretek,
Jogosítvány.

Jelentkezéseket az E-mail cím megjelenítése  email címre, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel ASSZISZTENS jeligével várjuk.

Helyek Magyarország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Karbantartás vezető | Maintenance team leader - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Karbantartási műszakvezető - Székesfehérvár környéke

T-HR Kft.

Fejér, Székesfehérvár

Termékfejlesztő mérnök | Product development engineer - Tatabánya

T-HR Kft.