www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 911565
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Partnerünk cégcsoportja világszerte vezető szerepet tölt be az ipari megoldások területén. Termékeik és szolgáltatásaik kiterjednek a kompresszorok, áramfejlesztők, bányászati eszközök, építőipari kéziszerszámok és összeszerelő rendszerek piacára. Jelentkezz hozzájuk asszisztensnek !

Feladatok:

  • kimenő, bejövő posta iktatása, szkennelése
  • fuvarszervezés ( DPD )
  • ú jvevők regisztrálása
  • riportok lekérése
  • dolgozók költségnyilvántartása
  • dolgozók külföldi útjainak adminisztrálása
  • számlák iktatása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • magabiztos MS Office ismeret
  • munka minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: kedden és szerdán 8.00 - 16.30

Amit kínálunk

  • bruttó bér 750 Ft/óra
  • céges buszjárat
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka, és heti 4-5 napban el tudod vállalni a munkát fél évre, jelentkezz a honlapunkon történő regisztráció útján.