www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 883881
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piacvezető partnercégünk részére szerviz asszistensi munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása garanciális szervizeléssel kapcsolatban, multinacionális környezetben
  • Kapcsolattartás szlovén gyárral angol nyelven szóban és írásban
  • Szervíz partnerekkel kapcsolattartás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Precíz
  • Megbízható

Munkaidő: 8-17 óra között, heti minimum 3 munkanap vállalása

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Amit kinálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Törökbálint (Budapestről céges autóval történő kijutás)

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.