www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 987 napja lejárt

Rezonancia központ keres, önmagára és környezetére igényes, kedves arcú, mosolygós, emberekkel bánni tudó

Asszisztens

kolléganőt.

Elvárások:

  • képesítés nem szükséges (nyolc általánostól – többdiplomásig)

Feladatok:

  • közvetlen kapcsolat a betegekkel, páciensekkel
  • időpontok koordinálása
  • számítógép kezelése

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzokkal az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Gyakornok – Motorgyártás - V6 TDI Motorblokk mechanikus megmunkálása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti...
Győr

Szakmai koordinátor - Kísérleti gyártás, minőségbiztosítás

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a ...
Győr

Payment Specialist

Trenkwalder Kft

On behalf of our world-wide multinational Clien...