www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Gyógyszergyártó nagyvállalat

Pénzügyi és Számviteli Osztálya

Asszisztens

munkakörbe munkatársat keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú közgazdasági végzettség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet);
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkában való együttműködési készség;

Előny:

  • Szakmai tapasztalat;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség;

Feladatok:

  • A pénzügyi, számviteli és munkaügyi csoport adminisztrációs feladatainak ellátása (iktatás, levelezés, irattárazás);
  • Számla jóváhagyások bonyolítása a vállalatcsoport intranetes rendszerében;
  • Havi, éves zárások adminisztrációs feladatainak ellátása;
  • A főkönyvelő munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatok;

A munkavégzés helye:

  • Miskolc

Kezdés:

  • 2015. január.

A jelentkezés módja:

  • Szakmai önéletrajzát elektronikusan az alábbi e-mail címre várjuk.
  • Jelentkezési határidő 2014. október 31.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő