www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Szakértői feladatokat ellátó gazdasági társaság

keres

Asszisztens

munkatársat

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • legalább 5 év asszisztensi tapasztalat (legalább 30 fővel való együttműködéssel)
  • önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • tanulási-fejlődési vágy
  • szolgáltatói szemlélet
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség
  • MS Office magas szintű ismerete

Feladatok:

  • vezetők, projektvezetők munkájának adminisztratív támogatása, telefonos és e-mailes kapcsolattartásuk segítése
  • levelek önálló írása, szerkesztése, iktatás, iratkezelés, postázás, teljes körű adminisztráció
  • vendégek fogadása,
  • általános asszisztensi feladatok

Előny:

  • iktatási tapasztalat
  • vakon gépírástudás

Napi munkaidő: teljes munkaidő

Határozatlan idejű munkaszerződés

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő