www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 847031
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk  belső szabályozási területre gyakornoki munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • Irat rendezés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Munka idő: Hétfő- Péntek heti 40 óra/ hét 1 hónapig tudni kell vállalni a munkát

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony minimum 2014. október 31-ig
  • Precíz , pontos munkavégzés
  • Erős Excel ismeret
  • Monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Bruttó diákbér: 600,- Ft / óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!