www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 929 napja lejárt

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet tulajdonában lévő Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

asszisztens

munkakör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Ellátandó feladatok:

  • Kereskedelmi Igazgatóság tevékenységéhez kapcsolódó titkársági, asszisztensi, adminisztratív és operatív feladatok ellátása
  • Részvétel cégünk sales és marketing tevékenységeiben
  • Angol nyelvű levelezés lebonyolítása
  • Marketing tervek, javaslatok, adatgyűjtések, kimutatások készítése, illetve részvétel ezekben a feladatokban
  • Statisztikai célból a kapacitás értékesítésre vonatkozóan beérkező adatok előkészítése, elemzése
  • Kapacitás értékesítési folyamatok eredményeként létrejött megrendelések dokumentálása, koordinálása
  • Kapcsolattartás az intézményekkel, ügyfelekkel

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség, marketing/kereskedelmi, turisztikai, illetve egészségügyi területen szerzett diploma előny

Elvárt képességek, ismeretek:

  • Minimum középfokú angol nyelvvizsga és gyakorlott, stabil angol üzleti nyelvhasználat írásban és szóban
  • További nyelvismeret előnyt jelent
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Erős adminisztratív készség, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, és kifogástalan helyesírás
  • Sales és marketing , turisztikai, illetve egészségügyi területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes főállású

A jelentkezését, kérem, küldje el elektronikusan a lenti e-mail címre 2014. szeptember 11-ig.

A munkakör betölthető a pályázat elbírálása után azonnal.