www.cvonline.hu

ASSZISZTENS

  • A hirdetés 867 napja lejárt

Prosperáló flottakezelő vállalkozásunk számára keresünk

dinamikus, megbízható, nagy munkabírású kollégákat

ASSZISZTENS

pozícióba, több területre

Feladatok:

  • a flottakezelés fő- és kiegészítő folyamatainak támogatása
  • ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás
  • jelentések, kimutatások készítése
  • nyilvántartások vezetése
  • dokumentációs és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • teljesítmény- és sikerorientált hozzáállás
  • nagy munkabíró képesség
  • elszánt, kitartó, céltudatos, dinamikus, talpraesett személyiség
  • lojalitás, ügyfél centrikus hozzáállás
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség szóban és írásban
  • kreativitás, jó fogalmazókészség
  • nyitottság a szakmai újdonságok elsajátítására
  • magas szintű MS Office ismeret (World, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Előny:

  • idegen nyelv ismerete (angol és/vagy német)
  • szakmai tapasztalat
  • autó- és pénzpiac ismerete

Munkavégzés helye: Győr, Szentendre

Munkaidő: teljes munkaidő

Fizetés: teljesítményarányos versenyképes jövedelem

Fényképpel ellátott önéletrajzát motivációs levél kíséretében várjuk a megadott e-mail címre.

Pályázati anyagában kérjük térjen ki eddigi személyes eredményeinek és sikereinek ismertetésére

Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő