www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

Irodai asszisztenst keresünk nemzetközi árufuvarozással foglalkozó céghez!

Feladatok:

  • irodai asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
  • napi kapcsolattartás és jelentés a cégvezetés felé
  • kapcsolattartás a partnerekkel, hivatalos szervekkel
  • kapcsolattartás a könyveléssel/pénzüggyel
  • nyilvántartások vezetése
  • kimutatások, elemzések készítése

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség
  • asszisztensi pozícióban szerzett min. 2 év tapasztalat
  • középfokú német nyelvtudás, írásban és szóban
  • hatékony MS Office-használat (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
  • jó kommunikációs készség
  • jó adatelemző képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem

Előny:

  • Szállítmányozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Tarján 2831

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német