www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

A Mediator polleo Kft. saját csapatába keres asszisztens kollégát, akár 6 órában is.

Feladatok:

  • Toborzási folyamatok támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaszerződések előkészítése és egyéb munkaügyi feladatok ellátásában való részvétel
  • Havi zárások adatainak előkészítése bérszámfejtésre

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Munkaügyi, munkajogi ismeretek előnyt jelent
  • Monotonitás-, és stressz tűrés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nagyfokú precizitás és pontosság

Amit kínálnak:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő