www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Amerikai tulajdonú nemzetközi partnerünk számára keresünk, Asszisztenst

Elvárások:

  • Irodai területen szerzett tapasztalat, (felsőfokú végzettség előny)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontosság és precizitás
  • Üzleties gondolkodásmód, önálló munkavégzés
  • Magabiztos számítógépes tudás (word, excel, powerpoint)

 Nyelvtudás:

  • A munkavégzéshez a tárgyalási szintű, aktív angolnyelv-tudás szükséges

Feladatok:

  • Általános asszisztencia, valamint a recepciós feladatok ellátása
  • Bejövő telefonok és e-mailek kezelése
  • Postai küldemények előkészítése és feladása
  • Érkező vendégek fogadása
  • Irodai beszerzés menedzselése
  • Adatrögzítés, nyilvántartás vezetése
  • Vezető kollégák munkájának támogatása

E-mail cím megjelenítése-ra ASSZISZTENS jeligével

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő