www.cvonline.hu

ASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 809339

Link megjelenítéseimages/editor/1333555968.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASSZISZTENS

FELADATOK

  • Titkárnői feladatok ellátása (telefon kezelése, kapcsolattartás külföldi partnerekkel)
  • Külső és belső megbeszélések szervezése.
  • Heti és havi prezentációk, kimutatások készítése
  • Gyáregység-vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • Angol és német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Legalább 2 éves, multinacionális környezetben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, határozott egyéniség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ASSZISZTENS, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: kernne.turzoeszter.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése