www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Általános feladatok:

-         Munkaügyi adminisztráció, adatkezelés a cég belső vállalatirányítási rendszerében.

-         Egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása (e-mailek, telefonok intézése, postázás).

-         Munkatársak munkájának támogatása, kapcsolattartás a Partnercégekkel

-         Rendszeres riportok készítése (heti, havi, éves).

Elvárások:

-         min. középfokú végzettség

-         adminisztratív területen szerzett tapasztalat

-         alapvető informatikai ismeretek (levelezés, internet, MS Office)

-         gyorsírás ismerete vagy ennek megtanulásának vállalása néhány hónapon belül

-         pontos, precíz munkavégzés

-         gyors munkatempó

-         hosszú távú motiváltság egy ilyen adminisztratív pozícióban, ugyanis előrelépési lehetőség nem várható

Előny:

-         felsőfokú végzettség

-         angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Tata

Bérigényét kérjük tüntesse fel levelében!

Helyek Tata
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő