www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 1311 napja lejárt

Munkaerő közvetítéssel foglalkozó vállalat keres az alábbi pozícióba új kollégát:

Általános feladatok:

  • Munkaügyi adminisztráció, álláskeresők adatainak kezelése a belső vállalatirányítási rendszerben
  • Interjúval kapcsolatos információk rögzítése
  • Egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása (e-mailek, telefonok intézése, postázás)
  • Munkatársak munkájának támogatása, kapcsolattartás a Partnercégekkel
  • Rendszeres riportok készítése (heti, havi, éves)
  • Hirdetések kezelése

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • alapvető informatikai ismeretek (levelezés, internet, MS Office)
  • gyorsírás ismerete vagy ennek megtanulásának vállalása néhány hónapon belül
  • pontos, precíz munkavégzés
  • gyors munkatempó
  • hosszú távú motiváltság egy ilyen adminisztratív pozícióban, ugyanis előrelépési lehetőség nem várható

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Bérigényét kérjük tüntesse fel levelében!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő