www.cvonline.hu
Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.16.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 788863
lejárt
Asszisztens

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi partnerünk egyik fő divíziójára keresünk azonnali kezdéssel angolul magabiztosan, erős társalgási szinten beszélő asszisztens munkatársat.

Feladatok:
- az adott divízión dolgozók munkájának támogatása;
- találkozók szervezése, lebonyolítás segítése;
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, külső-és belső munkatársakkal;
- kimutatások, elemzések készítése (Excel táblázatban);
- teljes körű adminisztráció, ügyintézés.

Követelmények
- minimum középfokú végzettség;
- erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
- magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel);
- talpraesett, határozott személyiség;
- monotonitás -és stressztűrés.