www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 761863
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Ajánlat bekérés
  • Operatív feladatok elvégzése
  • Házon belüli rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Utazásszervezés/elszámolás saját rendszeren keresztül
  • Egyéb ad-hoc ügyviteli feladatok elvégzése vezetői utasításra

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági, pénzügyi vagy műszaki menedzser szakon (legalább még 1 évig)
  • Haladó szintű számítógépes ismeret (MS Office, erős Excel)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kezdeményezőképesség, önálló feladatmegoldó képesség, gyors tanulási képesség

Munkaidő: hétfő-péntek heti legalább 3 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft-os órabér
  • Betekintési lehetőség egy multinacionális cég életébe
  • Tanulási lehetőség és személyes fejlődés
  • Jó teljesítmény esetén karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb vállalatánál
  • Céges busszal történő kijutás Örs Vezér Tere és Újpest Városközpontból induló járatokkal (munkavégzés: Veresegyház)

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.