www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 1287 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Asszisztens
Feladatok:
  • Szerződések, feladatlapok, teljesítésigazolások teljeskörű menedzsmentje,
  • A munkavállalók anyagainak előkészítése bérszámfejtésre,
  • Kapcsolattartás a magyarországi, valamint külföldi partnerekkel,
  • Projektadminisztráció,
  • Irodai megrendelések intézése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, mérnök),
  • Felsőfokú német ÉS legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Határozott, talpraesett személyiség.
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Családias munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória -