www.cvonline.hu

Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.04.10.
Hirdetés azonosító: 744044

Asszisztens

Budapesti székhelyű videojáték-fejlesztő cég keres kollégát irodai asszisztensi pozícióba.

Feladatok:

- Recepció működtetése, telefonhívások és küldemények kezelése, vendégek fogadása
- Irodai és HR-adminisztráció (iratok iktatása, nyilvántartások kezelése, szervezési feladatok)
- Vezetők időbeosztásának menedzselése, időpont egyeztetések
- Céges események, csapatépítés szervezése
- Kapcsolattartás partnercégekkel
- Irodai beszerzések menedzselése, házipénztár kezelése

Elvárások:

- 1 év irodai asszisztensi vagy recepciós tapasztalat
- Külföldön szerzett tapasztalat előny
- Folyékony, magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Gépírásban való gyakorlat
- Talpraesettség, gyors problémamegoldó készség
- Kivételes precizitás, megbízhatóság, kitartás
- Jogosítvány megléte előny

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil háttérrel rendelkező cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján