www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 736674
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot asszisztensi pozicióra!

Feladatok:

  • Irodaszer-ügyintézés
  • Szigorú számadású nyomtatványok-ügyintézés
  • Értékelési jegyzőkönyvek adminisztrációja
  • Megrendelők
    • kiküldése
    • visszaigazolásának kezelés
    • nyomonkövetése (hátralék-lista)
  • Szállítói
    • nyilatkozatok adminisztrációja
    • engedélyeztetési nyomtatványok adminisztrációja
    • adatok módosíttatása
  • Heti CTO státuszriport készítése
  •  Névjegykártya-ügyintézés
  • Ad hoc adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Erős Excel és Word ismeret
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Proaktív, tanulni vágyó, nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezetkörnyezet
  • felnőtt munkavállalóként való elhelyezkedés lehetősége
Amennyiben a fenti feltételek mellett tudod vállalni  a pozíciót, akkor várjuk jelentkezésed, miután regisztráltál a Link megjelenítése oldalon.