www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Az IRMÁK Nonprofit Kft. keres csobánkai munkavégzési helyre asszisztenst felsőfokú végzettséggel, számítógépes ismeretekkel és megváltozott munkaképességű munkavállalót is alkalmazó munkáltatónál szerzett minimum 3 év munkatapasztalattal.

Gazdasági, szociális, HR végzettség, “B” kategóriás jogosítvány, saját gépjármű előnyt jelent.

Jelentkezés Hermann Judit ügyvezető helyettesnél az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...