www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

Asszisztens

Feladatok:

  • A vezetők napi munkájának támogatása.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a partner vállalatokkal, beszállítókkal.
  • Fordítói feladatok elvégzése írásban és szóban.
  • Szervezési feladatok teljes körű lebonyolítása, dokumentációk elvégzése.
  • Tárgyalások, megbeszélések előkészítése.

Elvárások:

  • magyar, román, angol nyelvtudás kötelező
  • előny B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő