www.cvonline.hu

Asszisztens

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Műanyag feldolgozással foglalkozó külföldi tulajdonú partnerünk megbízásából keresünk

Asszisztens pozícióba új kollégát

Feladatok:
  • Bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek és faxok kezelése
  • Iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése
  • Beszerzési feladatok ellátása
  • Kintlévőségek kezelése
  • Titkársággal kapcsolatos szervezési-, valamint irodai beszerzési feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Juttatások:

Munkavégzés helye:

  • Nyírbogdány, Ipartelep

Munkaidő:

  • Heti 40 óra, normál munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016