www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Asszisztenst a 13. kerületbe

Feladatok:
  • gépjárművek teljes körű biztosításának ügyintézése
  • szervízekkel folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás
  • esetenként gépjárművek elvitele - elhozatala
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátátása
  • kárjelentések készítése
  • kimutatások, táblázatok ellenőrzése záráskor
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy irodai munkavégzésben előny
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • terhelhető
  • önálló munkavégzésre képes egyén
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben
  • Munkavégzés helye: Bp., 13. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével!