www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1118687
lejárt

Ezúttal kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk asszisztenst.

Feladatok:

  • Álltalános adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatrögzítés
  • Számlák készítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • Betöltött 18 életév
  • heti 4 vagy 5nap

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi 6-8 órában, 8:00 - 16.00 óra között

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Heti 4-5 nap vállalása 30-40 órában

Amit kínálunk

  • bruttó 945 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után vagy küld el e-mail-ben a E-mail cím megjelenítése címre.