www.cvonline.hu

Asszisztens

  • Frissítve 4 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi vállalat részére keresünk munkatársat, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Az adott termelési terület, osztály munkájának támogatása;
Riportok készítése a felsővezetés részére (mutatószámok, munkaidő nyilvántartás);
Általános asszisztensi feladatok ellátása.

Követelmények:

1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
Min. középfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt;
Microsoft Office magabiztos ismerete;
Nagyfokú önállóság,szervezőkészség;
Kreativitás, kezdeményezőkészség.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, magas cafeteria, bejárástámogatás.

Kategória Gyártás / Termelés, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Mór, Székesfehérvár