www.cvonline.hu

Asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1096727

Neves partnerünk gyártmányfejlesztési osztályára keresünk munkavállalókat miskolci munkahelyre!
Feladatok:

  • termékfejlesztési projektekben való közreműködés
  • számítógépes adatrögzítés,
  • termékspecifikációk készítésében a fejlesztőmérnökök támogatása,
  • mintapaletta összeállítása, termékportfólió frissítésében való részvétel.

Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok anyagmérnöki, gépészmérnöki, vegyészmérnöki szakon.
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (excel, word, powerpoint),
  • nyitott, kreatív gondolkodásmód, önálló munkavégzésre képes személyiség.
  • Heti 25-30 óra vállalása.

Juttatások:
  • Szakmai tapasztalatgyűjtés.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc