www.cvonline.hu

Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 1095475
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Csatlakozz az OMV Hungária Kft. lendületes, fiatalos csapatához!

Feladatok:

  • Projektekben való részvétel, adminisztráció
  • Szerződések ügyintézése
  • Társosztályokkal kapcsolattartás
  • Nagykereskedelmi beszerzési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Jó kommunikáció készség
  • Csapatban való nyitott, együttműködő attitűd
  • Számítógépes ismeretek (office programok, esetleg SAP)
  • Rugalmasság, nagy munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus szemlélet
  • Angol nyelvtudás magabiztos használata szóban, írásban

Amit kínálunk:

  • heti kb. 20 órában történő munkavégzés, órarendhez igazítva
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kötelező szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • multinacionális munkakörnyezet
  • fizetés: bruttó 882 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni fél éven keresztül, akkor jelentkezz rá Link megjelenítéseLink megjelenítése követően vagy küldd el önéletrajzodat, E-mail cím megjelenítése e-mail címre "OMV-asszisztens" jeligével.