www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Budapesti székhelyű hulladékgazdálkodásban működő részvénytársaság keres szakképzett, gyakorlott

Asszisztenst

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezető munkájának támogatása
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Be- és kimenő iratok, levelek szakszerű kezelése, iktatása
  • Felettese programjának ismerete, megbeszélések leszervezése
  • Dokumentumok, szerződések előkészítése és aláíratása
  • A szervezet működésével kapcsolatos ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vakon gépelés
  • Számítógépes programok magas felhasználói szintű ismerete
  • Irodatechnikai eszközök magabiztos használata
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Főiskolai végzettség, vagy egyéb felsőfokú bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Összetett, változatos munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés e-mail-ben fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő